+371 67161664 IDS@IDS.LV

Lai nodrošinātu regulāru PVN atgūšanu no ārzemēm, degvielas karšu rēķinus, kuri vēl ir pie Jums, par periodu 2018. gada janvāris – septembris nosūtīt uz SIA IDS līdz 15.02.2018., lai mēs varētu pēc iespējas ātrāk sagatavot iesniegumu PVN atgūšanai.

Informējam, ka PVN par 2017.gadu vairs nav atgūstams!

Visos rēķinos/kredītrēķinos jābūt norādītai pilnīgai informācijai –

  • uzņēmuma nosaukums;
  • adrese;
  • kā arī PVN reģistrācijas numurs

Atgādinām, ka, ja esat Circle K Latvija klients tad Jūsu degvielas  rēķinu oriģinālus mēs saņemam tieši no Circle K, un Jums tie nav jāsūta atkārtoti. Ja nepieciešams pārliecināties par to, ka visi rēķini saņemti, sazinieties ar mums, lai to pārbaudītu.

Ja lietojat citas degvielas kartes, pārliecinieties, vai oriģinālie rēķini PVN atgūšanai tomēr nav aizķērušies pie Jums. Uzņēmumiem, kuri degvielas uzpildes ir veikuši ar AS24, UTA degvielas karti – rēķinus nepieciešams sūtīt kopā ar rēķinu izdrukām visām valstīm.

Vēlamies arī atgādināt, ka uzņēmumiem, kuri izmanto Itālijas maksas ceļu kartes, kuras nav izsniedzis uzņēmums FDE A/S nepieciešams pašiem  iesniegt arī VIACARD rēķinus.

Eiropas Savienības likumdošana nosaka, ka katrā valstī uzņēmumam vienā periodā drīkst būt tikai viens PVN aģents, ja esat parakstījuši līgumu ar diviem aģentiem, PVN atmaksa tiks atteikta. Kā arī vēlamies vērst uzmanību, ka Jūsu uzņēmuma rēķinus labprāt saņemtu katru mēnesi.